aktualizováno: 06.01.2019 09:10:32 

www.braccoitaliano.wbs.cz

Vítejte na stránce braccoitaliano.wbs.cz v sekci NOVOMLÝNSKÉ DERBY- BROD NAD DYJÍ 30.4.20

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

 

NOVOMLÝNSKÉ DERBY - BROD NAD DYJÍ           ZV - klubová soutěž KBO   

30. 4. 2016

 

Tuto soutěž vloh pořádal náš Klub chovatelů bretaňských ohařů podle zkušebního řádu ČMMJ, letos již po osmé. Přihlášeno bylo celkem 8 psů různých plemen. Účastnilo se 8 psů různých plemen.

 

Vítězem Novomlýnského derby se stal teprve 12-ti měsíční bretaňský ohař Amore Furbel Céleste vedený Miroslavem Horáčkem. Amore získal 221 bodů / I. cenu   a cenu Vítěz Novomlýnského derby.

Druhý v pořadí skončil auvergneský ohař pes Argo z Kamenné kolonie vedený Marcelou Horáčkovou. Argo získal 216 bodů a I. cenu 2. pořadí.

Třetí v pořadí skončil výmarský ohař krátkosrstý pes Carlos Brit Šedé tornádo vedený Jaroslavem Glosem, m. : Jana Helešicová

Pes Carlos Brit Šedé tornádo získal 215 bodů / I. cenu  3. pořadí

 

Všichni startující uspěli v prvních cenách. Na prvních dvou místech se umístili oba kluboví pejsci. Vítězem ND se stal teprve 12-ti měsíční bretańský ohař Amore Furbel Céleste a druhý v pořadí skončil auvergneský ohař Argo z Kamenné kolonie.

 

VŠEM MOC A MOC GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA REPREZENTACI !!! smiley

 

NOVOMLÝNSKÉ DERBY BROD NAD DYJÍ ( CACT )  8. 7. 2017

 

Soutěž ZV podle zkušebního řádu ČMMJ. Soutěží se o titul "Vítěz ND". Soutěž se konala v Brodě nad Dyjí. Pořadatelem byl Klub bretaňských ohařů. Rozhodčí: Karel Šebesta, Karel Grandič, Ladislav Kuchta a Josef Toman. Vrchním rozhodčím byl zkušený rozhodčí pan František Konečný. Předvedených psů bylo 16. Nejvíce bodů 228 / I. c. / CACT a titul Klubový vítěz ND získala ZORA z Taranky, fena Bretaňského ohaře majitelky Marcely Horáčkové, kdy vůdcem ZORY byla majitelka Marcela Horáčková. Třetím nejlepším psem z předvedených psů na této soutěži byla fena SGO Amaretta Speedy Arrows - 220 b. / I. c. , vůdce a majitel Juraj Lihosit  GRATULUJEME !

 

 

 

Pro přehlednější úpravu sekce lze obsah rozdělit do textových "bloků". Bloky lze libovolně vytvářet, přesouvat a mazat. Jejich úpravu zahájíte dvojitým poklepáním tlačítkem myši. Textový editor se vždy spustí pouze pro vybraný blok. Jak editor pracuje, naleznete ve videoukázce.

Základní tipy:

 • Používejte často nové bloky.
 • ENTER = nový odstavec.
 • SHIFT+ENTER = nový řádek.
 • Obrázek je nejprve třeba nahrát na server přes Vložit obrázek a Správce souborů.
 • Obsah z Wordu vždy přenášejte přes Vložit z Wordu.
 • NEpoužívejte mezerník pro zarovnávání objektů.
Listování umožňuje dynamicky zobrazovat a skrývat obsahy vybraných bloků:
 • Stiskněte tlačítko listování.
 • U bloků, které mají být skryty, vyplňte nově zobrazené textové pole.
 • Všechny bloky s vyplněným listováním budou na stránkách skryty kromě prvního v pořadí.
 • Tlačítko přidat odkazy vytvoří nový blok se zástupcem, který bude na stránkách nahrazen odkazy. Tyto odkazy budou shodné s vyplněnými nadpisy u listování a budou přepínat příslušné bloky.
 • Ze všech bloků, které mají vyplněné listování, bude zobrazen vždy pouze jeden. Bloky, které nemají vyplněné listování vůbec, budou zobrazeny vždy.
 • Pokud chcete skrývat i první blok listování, vytvořte na jeho místo nový prázdný blok a použijte pro jeho nadpis výraz: %empty%
 • Chcete-li při přepnutí bloku rolovat okno na horní část bloku, přidejte za text bloku výraz: %top% (např.: Dovolená%top%)
TOPlist